Aktualny status konsultacji

Kampanie
Rozpoczęcie kampanii

01.01.2022 - 01.03.2022

Zgłaszanie
Zgłoszenia kandydatów do 23 stycznia

14.01.2022 - 23.01.2022

Weryfikacja
Weryfikacja

24.01.2022 - 04.02.2022

Głosowanie
Głosowanie 07.02.2022 - 13.02.2022

07.02.2022 - 13.02.2022

Wyniki
Wyniki głosowania

01.03.2022

BLU Fitness Aleksandrów

Opis:

Klub BLU Fitness był pierwszym zwycięzcą tej kategorii w 2020 roku. Istnieje już ponad 7 lat. Obecnie, jako jedyny w Aleksandrowie oferuje swoim klubowiczom możliwość trenowania na siłowni. Ma też bardzo bogatą ofertę zajęć grupowych – 57 h w tygodniu na 3 różnych salach. To, co wyróżnia klub - to rodzinna atmosfera i bliskie relacje z klubowiczami budowane na co dzień oraz przez wspólne wyjazdy na Fit Campy, imprezy integracyjne, pokazy, spotkania, wspólne świętowanie urodzin, wigilii, rozpoczęcia oraz zakończenia sezonu. BLU oprócz treningów postawił na samodoskonalenie się klubowiczów. Co roku organizuje około 7 warsztatów: dietetycznych, zdrowotnych, motywacyjnych, z technik relaksacyjnych, z wizażu itp. Cyklicznie przeprowadza też program „Metamorfoza”, w którym przez 3 miesiące uczestnicy walczą o lepszą wersję siebie oraz o nagrody fundowane przez sponsorów. W BLUbowy harmonogram na stałe wpisane są też akcje charytatywne: Paka dla Zwierzaka, Szlachetna Paczka, udział w finale WOŚP oraz okolicznościowe zbiórki, najczęściej dla chorych dzieci.  

Zaloguj się, aby zagłosować

Otofitness Aleksandrów

Opis:

Od początku powstania klubu aspiracją jest holistyczy rozwój człowieka, dlatego klub dąży do tego, by nie tylko rozwijać fizyczne możliwości ciała, ale także wspierać kompetencje emocjonalne. Tworzy również przestrzeń spokoju i relaksu zapewniającą głębokie odprężenie i wyciszenie układu nerwowego. Szczególną uwagę klub przywiązuje do propagowania tematyki profilaktycznej, prozdrowotnej oraz zachęca do wychodzenia poza schemat myślenia, realizowania osobistych pasji. Nie jest klubem "sieciówką", w której jest się jednym z wielu anonimowych klientów ani głośnym miejscem zastawionym maszynami bez duszy. Klub dba o ciepły klimat oraz rodzinną atmosferę. Idealnie łączy kameralny nastrój klubu z przestronnymi wnętrzami treningowymi.

Zaloguj się, aby zagłosować

Siłownia Beauty Line w Aleksandrowie

Opis:

To miejsce przeznaczone dla kobiet, w którym Panie mogą zadbać o swoją figurę, zrzucić zbędne kilogramy przy pomocy treningu na tradycyjnych urządzeniach bądź ćwiczeniach w podciśnieniu, które przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Oferuje również masaż na urządzeniach rolletic, który pomoże w walce z cellulitem, a także zapewni relaks po treningu i wymodeluje sylwetkę. W siłowni dba się o bezpieczeństwo i komfort wykonywanych ćwiczeń, dlatego w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi wszystkie klientki są pod opieką trenera obecnego w siłowni.

Zaloguj się, aby zagłosować

Uprgade.studio Aleksandrów

Opis:

Z miłości do ludzi, sportu i aktywnego spędzenia czasu, w 2018 roku powstało Upgrade.Studio. To miejsce tworzone przez pasjonatów aktywności Patrycję i Marka oraz przez klubowiczów, którzy każdego dnia dbają o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Upgrade.Studio to niewielki butikowy klub ulokowany przy ulicy Pabianickiej. Powierzchnia klubu to 150m2 na, której znajdują się dwie sale. Sala fitness oraz sala do treningów personalnych. Zadbano o najdrobniejsze szczegóły, tak, aby stworzyć miłą i przyjazną atmosferę. Motto klubu brzmi: „Razem tworzymy rodzinę. Wspieramy się jak w rodzinie, nie tracąc motywacji i zapału do postawionych sobie celów.” Małe grupy dają komfort każdemu, kto decyduje się dołączyć do treningów, a trenerzy mają szansę zaopiekować się każdym uczestnikiem zajęć. Naszą misją jest pokazywać ludziom, że zdrowie potrzebuje ruchu, a zdrowie w czasach pandemii jest cenniejsze niż złoto. Pięć miesięcy temu poszerzono ofertę o treningi Ems - Electrical Muscle Stimulation, który zdobył bardzo dużą sympatię naszych klubowiczów. 

Zaloguj się, aby zagłosować